Kurumsal Menü
TwitterRssFacebook
Kategoriler Menüsü

Bosch Rexroth pnömatik grubunu satıyor!

Rexroth-Bosch

Rexroth-Bosch

 

Bosch Rexroth şirket yetkilileri, küresel pnömatik şirketlerini satmak için bir anlaşma imzaladıklarını duyurdu.
Bosch Rexroth şirket yetkilileri, bir Avrupa yatırım grubu olan Triton Danışmanları Ltd, ile satış anlaşması imzaladığını duyurdu. Şirketten yapılan açıklama da, Bosch Rexroth yetkilileri 2012 Şubat ayı gibi fabrika otomasyon sistemleri üzerinde uzun-vadeli büyüme fırsatlarını daha kolay yakalayabilmek için pnömatik grubunu satmak istediklerini duyurmuşlardı.Bu açıklamadan yaklaşık bir buçuk yıl sonra şirket yetkilileri anlaşmanın sağlandığını ve kesinleşmesinin hukuk uzmanları tarafından onaylanmasının beklendiğini açıkladı.
Bosch Rexroth Pnömatik, Lexington, Ky, Laatzen, Almanya, Wujin, Çin, Eger, Macaristan, ve Bonneville ve Fransa’da dünya çapında yaklaşık 2.100 kişiyi istihdam etmektedir. Pnömatik grubu Haziran 2013′den bu yana Bosch Rexroth içinde tek başına bir iş birimi olarak faaliyet göstermektedir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>