ISEH-2014-banner

7.Uluslararası Çevresel Hidrolik Sempozyumu ( ISEH VII ) 7-9 Ocak 2014 tarihlerinde Singapur’da düzenlenecek.Uluslararası Çevresel Hidrolik Sempozyumu ( ISEH ), Uluslararası Çevre Mühendisliği ve Araştırma Birliği ( IAHR ) tarafından desteklenmektedir. Bu başarılı etkinlik daha önce Hong Kong, Çin (1991,1998, 2004), Tempe, Arizona, ABD (2001, 2007) ve Atina, Yunanistan (2010)’da gerçekleştirildi, şimdi ise ISEH ilk defa Singapur’da yapılacak. Tecrübelere dayanarak hidrolik sempozyumu, çevre hidroliğine ilgisi olan ve bilimsel gelişmeyi desteklemek, teknolojik ilerleme, bilgi alışverişi ve alakalı dallarda mühendisler ve araştırmacılar arasındaki iş birliği adına forum sağlayan uluslararası delegelerin, bilim adamlarının, mühendislerin ve araştırmacıların katılımını çekmiştir.
Çevre hidroliğinin alanı son on yılda insanların su çevresine etkisinden kaynaklanan endişenin artmasından dolayı hızla genişledi. Alanla beraber teknik bilgi de genişledi. Çevresel hidroliğin deneysel, sayısal ve teorik yönlerinde kayda değer gelişmeler yaşanmıştır.
ISEH VII’ de çevresel hidrolik alanındaki gelişmiş orijinal araştırma, teorik ve sayısal son uygulamaların katılımını çekmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca araştırmacıların ve uygulayıcıların düşüncelerini paylaşabileceği ve daha fazla araştırmayı teşvik edeceği bir platform görevini de görecektir.

Kaynak: http://www.iseh2014.org/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.